אינסטגרם – ייעוץ , ניהול, הדרכה

האינסטגרם היא רשת חברתית פופולרית, הולכת וגדלה, שרשומים אליה מיליוני משתמשים מכל העולם, מהם כשלושה וחצי מיליון איש ואישה, בישראל. היישום מבוסס על תמונות וסרטונים, הוא קליל, כייפי ומהרגע שנכנסים אליו, מתאהבים. יש באינסטגרם פילטרים, אפקטים שמתחדשים, סטורי שנעלם ותמונות שנשארות ומגלות יותר ממילים. אפשר לומר שזו אפליקציה שהיא כמו מגרש משחקים או לונה פארק מלא באפשרויות ויזואליות לקידום ומיתוג העסק. אם עובדים בה נכון היא כמו קטלוג מרהיב או שער אל העסק שלכם ונכס דיגיטלי לכל דבר ועניין. בעלי עסקים רבים כבר יודעים שהיישום, שמאפשר חשיפה, מצוין לשיווק ופרסום העסק.

נהוג לשייך את האינסטגרם לעסקים מעולמות העיצוב וסגנון החיים, אך היישום מתאים לכולם ונכון גם לשירותים ומוצרים שאינם ויזואליים. מי שימצא את קולו החזותי – יבלוט.

כשפותחים עמוד באינסטגרם חשוב ללמוד כיצד מתפעלים את האפליקציה ומנהלים את הפרופיל באופן איכותי ומזמין שיחשוף אתכם לקהל רלוונטי ומדויק. חשוב להחליט על אסטרטגית תוכן מושכת, שתשקף נכון את העסק שלכם ותעניין את העוקבים וליצור קו עיצובי אחיד שיהפוך לשפה שלכם באינסטגרם.

ברשת חברתית כמו ברשת חברתית, חשוב להעניק תשומת לב לאחרים, לתקשר ולהאיר פנים. לכן, תפעול נכון של העמוד כולל: מעקב ותגובות לאנשים, הוספת האשטגים מתאימים לפוסטים, לקיחת חלק פעיל בקבוצות מתאימות והעלאת תמונות באווירת האינסטגרם. פעולות אלה יגבירו את מספר העוקבים, ישאירו אתכם בעניינים וייצרו עבורכם חשיפה נוספת.

מה אני מציעה?

מסלול הכול כלול

מסלול תכנון ויזואלי

במסלול זה אני בונה איתכם ועבורכם את האסטרטגיה הויזואלית ובכל שבוע את המסרים והתמונות למהלך השבוע. אתם אלה שמעלים את התמונות ודואגים לתפעול האפליקציה.

הדרכות והרצאות

ליחידים ולקבוצות, מרמת מתחילים ועד לרמות המתקדמות.

להזמנת הרצאה או הדרכה, לארגונים וחברות, צרו קשר או הצטרפו להדרכות קיימות שמפורסמות כאן.

מוזמנים ליצור קשר

מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה

דואר אלקטרוני *
שם *
נייד *
×