נעים להכיר

נעים להכיר, שמי מרי.
נכון, לא שם שכיח לישראלית וזו כנראה אחת הסיבות לכך שבחרתי לקרוא לעסק שלי פופינס טכנולוגיות.
השם עוזר לכל מי שלא יודע איך הוגים נכון את שמי, "מירי? מארי?"
"הא… מרי, כמו "מרי פופינס".
ובאותה שנייה של הבנה אני נחקקת בזיכרון עם אייקון של מטרייה.

למעלה מעשור אני עוסקת בשיווק ויזואלי, תכנון ואסטרטגיה חזותית לעסקים וחברות.
אני מלמדת, מייעצת ומדריכה כיצד להתנהל בחוכמה ברשתות החברתיות בדגש על הנראות וגם עוזרת ללקוחות לחשוב ולברוא מוצרים חדשים. יחד עם שותפתי טל מזור אני מנהלת את אחת הקהילות הגדולות בפייסבוק לנשים עצמאיות, עצמאית יצירתית, שמונה מעל ל-23 אלף נשים מהארץ ומהעולם.

 

לאחר השחרור מהצבא, דבקתי בעצה שנתן לי סבי אברהם ז"ל, "תלמדי כמה שיותר, כי ידע הוא כוח". פעלתי לפי עצתו ולמדתי אדריכלות בת"א, תואר במנהל עסקים, לימודי תעודה כוובמאסטר, וובדיזיינר, גרפיקה ממוחשבת וקורסי שיווק באינטרנט עם מנטורים מחו"ל. עד היום ובכל הזדמנות, אני לומדת תחומים חדשים שתורמים ללקוחות שלי ולי.

לאחר שנים בהן עבדתי בחברות סטארטאפ, הגעתי לעצמאות וגיליתי שעבודה עם בעלי עסקים נכונה לי. אחד הדברים שאני אוהבת בעצמאות, הוא הדוגמא שאני נותנת לילדיי. זו הדרך שלי להעביר להם ערכים של מנהיגות ויזמות, ליצור יש מאין ולהראות שניתן בכל יום להיפתח ליצירתיות אין-סופית.

במהלך השנים עבדתי עם לקוחות ממגוון רחב של מקצועות ותחומים, לקוחות פרטיים וארגונים, קטנים וגדולים. אני עובדת גם עם עסקים בתחילת הדרך שמחפשים את החזות העסקית וזקוקים לייעוץ והדרכה, וגם עם עסקים ותיקים שרוצים להתחדש.
עסק הוא כמו ילד, צריך להשקיע בו כדי שיגדל ואני יודעת לומר בבטחה, שרק עסקים שיודעים לשווק את עצמם ויזואלית, יצליחו לבלוט מתוך ים התוכן המוצע.

כל כולי סבלנות ויצירתיות ואני יודעת להפוך את עבודת השיווק הקשה והסיזיפית למהנה, גם עבור מי שאינו אוהב לשווק ולעזור לכם לחדש ולהפתיע. אם בא לכם להוסיף קסמים, נצנצים וריגושים לעסק שלכם, דברו איתי. אני בטוחה שכמו מרי פופינס, אוכל להוציא עבורכם מהתיק שלי את מה שנכון ומדויק לכם ולעסק שלכם.

 

מוזמנים ליצור קשר

מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה

דואר אלקטרוני *
שם *
נייד *
×

Powered by WhatsApp Chat

×